1 / 10
EBIKE velosiped tocak
1.199 €
04.05.2022 19:26

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava ebike easy motion neo 650b.
Vo solidna sostojba donesen od ch
Deaktuviran pedal assist raboti so trotle na racka i cruise control 5 brzini na elektrika.
3*10 menuvac deore , hidraulicni kocnici , suntour predna viluska
Originalen polnac i kluc za baterija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Roki
Потврден огласувач
075215555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам