1 / 10
*** BMW 118 d *** FACELIFT MODEL 2009 *** UNIKAT !!!
6.350 €
11.05.2022 20:48

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

* Se prodava BMW 118 D, redizajn model 2009 so noviot motor od 143 konjski sili, prevozeni 210 000 km.

* Voziloto e odlicno socuvano i totalno ispravno, kako novo !!!

* Extra oprema, unikaten enterier.

* DONESENO SO VOZENJE OD SLOVENIJA 1200 KM.
* PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

MAZDA 3 1.6 HDI ** REDIZAJN MODEL 2008 ** (komplet servis)

3850 €

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI (golem servis, 2x kompleti gumi)

5399 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам