1 / 9
PEUGEOT 406
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 20:16

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

22 kw / 30 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava PEUGEOT 406 Benzin pali vozi .070586885

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам