1 / 5
Мерцедес 9/13
1 €
Цената не е фиксна
04.05.2022 21:08

Демир Хисар

Се продава мерцедес 9/13 во одлична состојба,сандучар со алумински сандак ,може да се направи и за кипер,цена по договор. За контакт САМО на тел.бр.075201340

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
78613031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам