1 / 4
P8 lite во екстра состојба
2.300 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 17:21

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

P8 lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Телефонот е домаќински чуван без никакви забелешки, користен уште од првата ден со стаклена фолија и вреди да се види. Нема никакви пукнатини, батерија си држи цела дена, конекторот за полнење исто во перфектна состојба.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам