1 / 8
Mercedes Sprinter Cdi - Kombe Kamjoneta Doka Maxi
По Договор
25.07.2022 20:10

Скопје Центар / Скопје

MERCEDES SPRINTER 311 CDI - MAXI
KOMBE TOVARNO - KAMJONETA - DOKA
2008 GOD
RADIO CD
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
ABS AIRBAG ESP ASR
KUKA
4 DOBRI GUMI
6 BRZINI + R
SOCUVAN STEGNAT
EXTRA SOSTOJBA
SE VOZI SO .B. Kategoria
DONESEN OD GERMANIJA
IMA SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
071 701 187 - 070 632 600
Потврден огласувач
071701187 070632600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам