1 / 2
Se prodava Velosiped Biser
2.000 МКД
30.06.2022 20:11

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

Velosiped Biser

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078309360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам