Се отстапува разработен онлајн бизнис
9.999 €
Цената не е фиксна
04.05.2022 22:29

Крива Паланка / Крива Паланка

***070237238***
Се отстапува разработен онлајн бизнис

Во понудата е вклучено

1.Ексклузивен договор со фабриката за генерален увозник на брендот за Македонија
2.Фирма со чиста документација и фискален принтер
3.Редовни клиенти 2 години
4.Платена WEB страна (1.000евра)
5.Платено одржување на WEB страна за цела 2022 (440евра)
6.FACEBOOK страна со 3.300 следбеници
7.INSTAGRAM страна со 1.300 следбеници
8.Одобрено од GOOGLE BIZNIS LOCATION со LOCATION на GOOGLE MAPS
9.Залиха од чорапи за повеќњ од 5.000евра
10.Фирмата се продава и истата има постоечка и функционална сметка во Стопанска Банка Скопје


Само за сериозни луѓе со сериозни намери за инвестирање во чиста и среденан фирма без никакви долгови се превзема чиста!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Отстапување на разработен Бизнис

Се продава од:

Pirin Hill Macedonia
Потврден огласувач
070237238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам