1 / 7
Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.
1 МКД
01.02.2023 09:33

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Plocite se novi ne odpakovani.
Viber +41 76 594 50 27

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
+41765945027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам