1 / 11
Stan, trosoben 85 kvadrati
80.000 €
Цената е фиксна
12.03.2023 21:44

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Lazo Trpovski 88/1-8

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parking. Sopstveno centralno greenje. Godina na gradba 2007.
Celosna dokumentacija i posedoven list.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

A
Потврден огласувач
079337537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам