1 / 7
Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван
11.299 МКД
Цената е фиксна
11.499 МКД
02.07.2022 09:21

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 9 Pro

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.499 ден.
- Нов - неактивиран , комплет кутија со оригиналните аксесоари.
- ГРАТИС: Силикон футрола и стаклена фолија на екран.
- Одличен смартфон со моќни перформанси и моќна 64MP камера и батерија која ќе ве служи ДО 2 ДЕНА со интензивна употреба.
- Работи на сите оператори.
- Писмена гаранција 2 ГОДИНИ од ТЕЛЕКОМ!!!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам