1 / 3
ИЗРАБОТКА НА УНИКАТНИ КОКОС СТОЛИЦИ
1 МКД
19.05.2022 09:03

Аеродром / Скопје

По порачка изработувам Кокос столчиња уникатни и несекојдневни,
Изработка и на декоративен мотор за на зид
цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

TONI
Аеродром
Потврден огласувач
076200931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам