1 / 5
Piaggio Beverly 200
2.300 €
18.05.2022 11:07

Карпош / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Beverly 200

Километри:

20000

Piaggio Beverly vo perfektna sostojba servis napraven so original piaggio delovi novi gumi Bez zabelski

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dr
Потврден огласувач
077859245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам