1 / 5
Aprilia sr 50 so 4200KM nova bez grepka !!
2.499 €
23.05.2022 09:20

Куманово / Куманово

Registrirana trajno bez grebanica kako nova fabricka sostojba!!
2020godina

071 272 771

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071272771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам