1 / 12
Kako novi,vo kutija,malku koristeno osvetluvanje,evtino!
1 €
27.06.2022 14:22

Карпош / Скопје

Se prodava odlicno socuvano,malku koristeno, plafonsko osvetluvanje,8 kockasti I 5 okrugli! tel. 075295897 sase

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
075295897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам