SE BARA ZENA ZA CELOGODISEN ANGAZMAN
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 08:55

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara zena za odrzuvanje na apartmani .
Angazmanot e za cela godina
075 202131 MAJA

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078261482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам