1 / 11
Daihadsu Yrv benz. Plin
1.400 €
24.05.2022 20:35

Велес / Велес

Марка:

Daihatsu

Модел:

YRV

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava daihadsu yrv so Full oprema,
Klima ispravna
Atest Plin vo rezevna
Motor na lanche
Informacii na tel 078 415 884
Baraj na ovoj broj ne toj dole
Oglasot e usluzen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078359504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам