1 / 6
Samsung Galaxy J5 2017 EXTRA SOSTOJBA
4.300 МКД
19.05.2022 14:11

Кратово

Марка:

Samsung

Модел:

J5 2017

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

📲 Samsung Galaxy J5 2017
➡️ 16GB / 2GB RAM
➡️ Dual SIM + SD Card / Raboti na site mrezhi
➡️ Kamera 13MP 📷
➡️ Baterija 3000mAh 🔋
➡️ Bez grepka, kompletno ispraven
➡️ Telefonot sledi so polnach, maska i staklena folija ! 🔌
💶 Cena: 4300den - Bez Zameni
📞 075/571-399 Viber/WhatsApp

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 12 Mini 64GB Int. Garancija do 05.11.2022

480 МКД

iPhone 11 64GB White - Full Pack

360 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам