1 / 6
SUBWOOFER JBL SUB 138
100 €
Цената не е фиксна
15.09.2022 11:08

Скопје Центар / Скопје

PRODAVAM ODLICNO SOCUVAN SUBWOOFER
JBL SUB 130

GORAN 072 22 58 58

SCS 138 Active Subwoofer
Low Frequency Cut-off:
35Hz
High Frequency Cut-off:
40 Hz - 160Hz Variable
Built-in Power Amplifier:
100 Watts RMS
Drive Unit:
200mm Paper Cone Long Throw Driver. Bass Reflex Enclosure
Dimensions (H x W x D):
450mm x 250mm x 360mm
Tezina:
13.6kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Goran
debar maalo
Потврден огласувач
072225858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам