1 / 1
PLAC 2317 M2 DRACEVO NAD GROBISTA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 19:05

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2317 m²

Тип на земјиште:

Градежно

GRADEZEN REON 070/455-596

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Automobile MK
Потврден огласувач
070455596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам