1 / 10
Se izdavat stanovi vo sekoj period od godinata
По Договор
01.07.2022 22:47

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

1

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Stanovite se opremeni kompletno na prv red glavna ulica do plaza fuk tak raspolagat so klima tv wifi plazata e sporti zgradata sopstven parking

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077904623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам