1 / 3
Motor Truva 125cc
400 €
Цената е фиксна
05.05.2022 13:19

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2010

Модел:

Truva

Километри:

5000

Vo ispravna sostojba so dokumenti, registracija nema.. smenet nov akolumator i nov karburator moze da se proba vo sekoe vreme.

Kontakt:
070 764 901
070 764 901
070 764 901

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
071740117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам