1 / 2
Senzor za turbo solenoid
1.000 МКД
Цената е фиксна
29.01.2023 17:30

Радовиш / Радовиш

Сензорот е оригинал и е исправен, за сите Renault 1.9 DCi мотори

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Јане Василев
Потврден огласувач
071377659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам