1 / 5
Opel Corsa •neuvezena•
7.299 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.05.2022 13:24

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2016

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Corsa •neuvezena• COSMO oprema
kupena vo auto Cem - Tetovo
Redovno servisirana vo ovlasten serviser
1.2 benzin 2016godina
4 letni 4 zimski gumi
Nov akomulator
Registrirana so zelen karton
Odlicna sostojba vredi da se vidi!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

stef
Потврден огласувач
070232163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам