1 / 5
Компјутерски кројач BIESSE SELCO EB 70
1 €
05.05.2022 13:34

Куманово / Куманово

СЕ ПРОДАВА
Компјутерски кројач BIESSE SELCO EB 70
- димензии 4200 *4200 мм
- софтвер за оптимизација
- вклучена целосна гаранција
- цена по договор
- машината е монтирана ,тестирана и изложена во нашите работни простории во Инд.зона Доброшане Куманово
- може да не посетите секој работен ден од 08:00-16:00 h или да не контактирате на +389 75 433 067
ПРОДАДЕНО !!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Gomatic
Индустриска зона Доброшане
Потврден огласувач
075 433 067 или 075 858 163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам