1 / 5
Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200
1 €
19.07.2022 09:17

Куманово / Куманово

СЕ ПРОДАВА
Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200
- со нова програма и софтвер за оптимизација
- целосна вклучена гаранција
- машината е монтирана и тестирана и истата може да ја видите во нашите работни простории во Инд.зона Доброшане Куманово секој работен ден од 08:00-16:00 h
-за подетални информации контактирајте не на +389 75 433 067

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Gomatic
Индустриска зона Доброшане
Потврден огласувач
075 433 067 или 075 858 163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам