1 / 2
Sapphire rx 570 nitro+ 8gb mining rig
1.300 €
05.05.2022 13:52

Демир Капија / Неготино

barajte me na viber +38640858757

se prodava mining rig so 6 karti
sapphire rx570 nitro+ 8gb (6gpu)
odlicen
cena 2500eur

barajte me na viber +38640858757

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

kripto
Потврден огласувач
077737683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам