1 / 7
DUAL CS 750 Audiophile Edition
500 €
05.08.2022 18:54

Кисела Вода / Скопје

NAJDOBRATA SERIA NA DUAL SO LINN GLAVA I IGLA PERFEKTNA SOSTOJBA SO ORIGINAL KAPAK

Specifications

Drive: microprocessor controlled quartz belt drive

Speeds: 33, 45 and 78rpm

Wow and flutter: 0.023% WRMS

Rumble: 80dB

Platter: 302mm non magnetic

Effective length: 221mm

Overhang: 18mm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

DUAL CS 550

500 €

TECHNICS SL DL5

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам