1 / 5
Satelitska Komplet
5.000 МКД
Цената е фиксна
02.07.2022 08:54

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава сателитска антена со големина 120см на 120см округлеста.Воедно со неа добивате мотор АМИКО кој има метални запци и е користен само 1 година, и воедно нема да имате никаков проблем со тој мотор да работите и поголема антена.LNB окцето кое иде со тањирот е едно од најаките и најквалитетните марки Inverto BLACK Ultra со кое немате никакви проблеми да фаќате дури и транспондери со понизок квалитет на сигнал.
Со тањирот исто така добивате 20 до 30 метри коаксиален кабел квалитетен кој лично јас го користам.
Од моторот ја имам и кутијата и упатството и само тој мотор го платив 7000 илјади денари од странство бидејќи кај нас нема вакви мотори веќе.
Со антената нема никаков проблем работи во секое време и на лице место може да се тестира.

НЕ ПРИМАМ ЗАМЕНИ НИКАКВИ ! ! !

Контакт : +38975651213 Зоран или на вибер 24/7

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Зоран Јовановиќ
Потврден огласувач
+38975651213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам