1 / 5
TOCAK NOV
119 €
17.06.2022 22:20

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava Nov tocak poradi zgresena golemina.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од: Претпријатие

Hamza
Потврден огласувач
076661810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам