1 / 7
KEN BARAKA KIOSK TRAFIKA 18M² 4x4.5M
1.500 €
02.07.2022 10:36

Гази Баба / Скопје

4 na 4.5 metra visoka okolu 3 metri

CENA 1500€

☎️ 078 411 200

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078411200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам