1 / 3
DVA DVD PLEERI
1.000 МКД
05.05.2022 16:48

Аеродром / Скопје

EDNIOT E FUEGO DVD9902, A DRUGIOT E NEO DVD N50
IMA VLEZ ZA USB , DVATA SE KAKO NOVI OCUVANI NEMAAT NIKAKVA MANA, CITAAT SEKAKVI KOPII VIDEO I MUZICKI, IMAAT ORIGINALNI DALECINSKI I VLEZOVI ZA MIKROFON, PO 1000 DEN ZA EDEN, ZA DVATA MOZE POPUST, DAVAM GRATIS DVD CEDINJA FILMOVI 30 KOMADA.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
072316228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам