1 / 6
MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR
6.350 €
05.05.2022 16:54

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

SLK 200

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba
Klima ispravna
Krov funkcionalen
4 novi gumi
Vozen e samo na benzin
Cena 6350e , mozna e zamena so vasa doplata
Cenata ne e fiksna za kesh , za poveke informacii na : 078534378 Daniel - 078534378

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078206041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам