1 / 9
Се издава стан наместен во касарната
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 09:21

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Grigor Prlichev br 1

Се издава наместен стан во касарната, зградата на Пелистер (стокомак)
Месечна кирија 300 евра
Само озбилни луѓе
Сите други информации на телефон

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sssss
Grigor Prlichev 1
Потврден огласувач
075291945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам