1 / 4
Prodažba na dve kući vo naselba Potok
94.999 €
09.03.2023 14:35

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

87 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok

Prodažba na kuća Potok (vo gorniot del). Na samata parcela ima nov i star objekt.

📏POVRŠINA:
► Plac 187 m2
► Stan.pov 120 m2
► Dvorno mesto 87m2
► Površina na kat vo stariot objekt: 60m2
► Površina na kat vo noviot objekt: 40m2

⛳️ LOKACIJA: Potok

► Parno greenje na struja vo dvata objekta (so mozhnost i na drva)
►Instalacija za solar

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.

Info: ☎️ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам