1 / 7
GILERA GP800 2011
5 €
20.05.2022 13:00

Дебар / Дебар

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

GP800

Километри:

20000

Servisiran novi gumi registriran so zelen karton kufer givi .vo extra sostojba.mozna zamena za avtomobil samo avtomatik

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Adrian
Потврден огласувач
070325240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам