1 / 4
Africa twin xrv 750
По Договор
05.05.2022 19:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2001

Модел:

Africa twin xrv750

Километри:

40000

Baram da kupam
honda africa twin
xrv 750
Vo bilo kakva sostojba i bez razlika dali makedonski ili stranski tablici
Honda Africa Twin rd07a
Samo realni ponudi moze da mi ispratite na viber ili telefonski kontakt na 072263644

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072263644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам