1 / 9
Se prodava Mercedes Benz c220
2.890 €
17.05.2022 15:49

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes benz C220 sreden socuvan, edinatven na pazarot enterier socuvan maksimalno novi 4gumi koj mozat da se vidat i na slikata smeneto ulje filtri
Za kesh cena na lice mesto preku telefon cenata e taa sto e na oglasot.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075844853
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам