1 / 8
FORD TRANSIT 2.2 TDCI
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 21:53

Берово / Берово

Godina - 2006
2 stranicni vrati na tovarniot prostor
Registrirano do krajot na godinata
85KS
Centralno zaklucuvanje
Komandi na volan
Vebasto na tovarniot prostor
Poveke info na tel: 078338588

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
078338588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам