1 / 12
Sharp SM31 i ST31
4.500 МКД
26.06.2022 13:21

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Zasiluvač i tjuner so mnogu visok kvalitet na zvuk od renomiraniot japonski brend Sharp, od negovata najdobra vintage era, 1981 godina. Mokjen (2X30W na 8 omi). Sovršena estetska sostojba (mnogu ubava bakarna boja so aluminiumski preden del) i rabota. Soodveten tjuner so perfekten radio priemnik

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам