1 / 3
Компјутерско биро,канцелариско
3.000 МКД
01.06.2022 08:24

Прилеп / Прилеп

Се продава перфектно канцелариско компјутерско биро со две фиоки и место за компјутер.
Дарко 071278959

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
076700222 071278959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам