1 / 1
Prodavam stakleni sisinja
1.200 МКД
22.07.2022 12:54

Битола / Битола

Prodavam stakleni sisinja od 1 litar, bez navoj (od vino i kisela voda), vkupno 100 parcinja. Cena komplet za site 1200 denari.
Kontakt Dragan 070/677-215

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
076260709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам