1 / 2
NOVA RELAKS FOTELJA
15.000 МКД
02.08.2022 15:49

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA NOVA, KVALITETNA, RELAKSIRACKA FOTELJA, NABAVENA OD TURCIJA.
CENA 15000 DEN

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

ivanovskavera
Потврден огласувач
075556687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам