1 / 1
TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!
4.650 МКД
05.05.2022 23:11

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Електрична косилка
Напон: 220-240~50Hz
мочност: 1200W
мотор со четкици
Вртежи: 3300rpm
ширина на сечење320mm
Висина на сечење: 28/48/68mm
резервоар на собирач: 28L
со 0.35m кабел
12 месеци гаранција

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Mini gravirka 135w

2650 МКД

TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!

4650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам