1 / 1
Alfa plam 20 kw
250 €
16.05.2022 15:14

Битола / Битола

Se prodava sporet za parno Alfa plam 20 kw
Koristen 3 sezoni odlicno zacuvan.

Telefon za kontakt 077802140 Dime

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071320464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам