1 / 2
HP 255 G8 Notebook - Одлична Состојба!
19.000 МКД
Цената не е фиксна
21.05.2022 02:41

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Processor: AMD Ryzen 3 3250U with Radeon Graphics 2.60 GHz
RAM: 8.00 GB
Memory: 250 GB SSD
Display: 1920x1080
OS: Windows 11

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vlado Jovanovski
Потврден огласувач
078680838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам