1 / 5
Dalinski Mikrofoni BOSE
50 €
Цената не е фиксна
3.500 €
18.05.2022 04:31

Богданци / Гевгелија

Prodavam dalinski VHF mikrofoni Bose vo odlicna sostojba malku koristeni so odlicen ton.Edniot so originalna glava dodeka drugiot e so Sennheiser glava.Rabotat na dve baterii AA od 1.5 v.Zemja na poteklo Kina.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
078-519-144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам