1 / 6
Продажба на половни телевизори и брачен кревет
1 €
17.05.2022 12:28

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Се продаваат 8 некористени телевизори марка VIVAX 24 инчни, 2 некористени телевизори исто марка VIVAX 32 инчни како и нов неотпакуван брачен кревет но со користена јога, погодни за апартманско сметување. Охрид. Тел. 071315811 Александар. Доколу се земаат сите заедно постои место за договор.

Категорија: Останато

Се продава од:

Александар Ашталксоки
Потврден огласувач
071931987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам