1 / 3
Cirkular einhel
12.500 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 21:01

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Nov cirkular Einhell 2 kw. 250 pila.mozno fakturno plakanje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071208083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам