1 / 7
Mercedes E220
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 09:41

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes E 220
-11. 2016 god
-Smeneto ujle vo motor i menjac pred 3000km
-4 novi letni gumi
-4 zimski gumi so bandasi
Na bugarski tablici, moze da se carini
Moze i zamena za pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
078329262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам